Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

TOPKY

Inšpirácie pre rok 2022

Inšpirujte sa, čím vynikáme my, naše produktové portfólio a zažite inovácie pre váš domov z prvej ruky.

FAQ

Kuchyňu next125 môžete vidieť naživo v našom showroome na Velické námestie 1187/40 - INSPIRE DESIGN. Náš showroom ponúka funkčné kuchynské linky so spotrebičmi, vzorkami prevedení  kuchýň a skúsenými architektmi, ktorí sa Vám s radosťou povenujú. 

Dĺžku výroby kuchyne next125 Vám vieme poskytnúť podľa vybraného modelu, prevedenia, veľkosti, vybavenia. 

Záruka na kuchyne next125 je štandardne 5 rokov a na kovania dávame doživotnú záruku.

Slovo „next“ symbolizuje perspektívny postoj a inovatívnu silu značky. Číslo 125 označuje výšku mriežky 125 mm, čo sa rovná výške zásuvky. Táto veľkosť mriežky ponúka množstvo výhod, napríklad väčší úložný priestor, jasné línie a v neposlednom rade optimálne prispôsobenie ergonomickým požiadavkám dnešných užívateľov kuchýň.

Zámerne sa spoliehame na veľmi vysoký podiel vlastnej výroby. To znamená, že väčšina našich produktov sa vyrába v našom závode v nemeckom Herriedene, kde máme vysokú vertikálnu integráciu a môžeme optimálne monitorovať výrobný proces a vysokú kvalitu. V dôsledku toho získate vysokokvalitnú dizajnovú kuchyňu – Made in Germany – za najlepší pomer ceny a výkonu. Každá kuchyňa next125 je plánovaná individuálne a následne vyrobená s maximálnou presnosťou v našich prevádzkach v Herriedene v Nemecku. Používame stroje špeciálne vyvinuté pre next125, ktoré nám umožňujú vyrábať určité diely v sériovej výrobe s automatizovanými procesmi. Dosahujeme preto trvalo vysokú úroveň kvality a vynikajúci pomer ceny a výkonu, ktorým sme známi. Ľudská remeselná zručnosť však zostáva nepostrádateľná – čokoľvek, čo stroje nedokážu zvládnuť, naša zákazková výrobná organizácia vyrába ručne.

Je potrebné zvážiť veľa faktorov. Napríklad veľkosťou, výbavou a funkčnosťou aj výberom materiálov a dizajnom, preto nemôžemejednoznačne špecifikovať všeobecnú cenu kuchyne, pretože návrh kuchyne je mimoriadne osobná záležitosť. Preto vám odporúčame navštíviť náš showroom pre inšpiráciu a viac informácii.

Áno! Využite možnosť objednať katalóg a nechajte si náš tlačený katalóg doručiť priamo domov. Alternatívne je k dispozícii aj digitálny variant. Kliknutím na tento odkaz si stiahnete katalóg ako súbor PDF alebo si ho môžete interaktívne prezerať. Odkaz tiež poskytuje ďalšie videá a informácie týkajúce sa next125.

Na čistenie predných dielov spravidla postačuje mäkká handrička, teplá voda a trocha prostriedku na umývanie riadu – závisí to však aj od materiálu. My Vám vždy poskytneme pokyny na údržbu vašej kuchyne s podrobnejšími informáciami o čistení a starostlivosti. Prípadne vám môžeme zaslať tieto pokyny na starostlivosť digitálne – jednoducho v tejto súvislosti odošlite správu prostredníctvom kontaktného formulára!

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE