Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Inteligentné riešenie pre váš domov

Objavte varenie budúcnosti vďaka novým rúram Siemens iQ700 s množstvom inovatívnych technológií.

Domov je tam, kde je vaša aplikácia

Pripojte svoju domácnosť

Ovládajte vaše domáce spotrebiče Siemens s pripojením k Wi-Fi cez aplikáciu Home Connect - nech ste kdekoľvek a robíte čokoľvek.

Dizajn, ktorý prekračuje hranice.

Domáce spotrebiče Siemens .

kde sa stretávajú moderné materiály, elegantné línie a geometrické tvary, ktoré vytvárajú rafinovanú a jasnú reč dizajnu. Predstavujeme vám život naplnený nekonečnými možnosťami.

Svetová kuchyňa.

Pre potešenie bez hraníc.

Doprajte si dokonalosť. Prepojenie výnimočného dizajnu a funkcií spotrebičov Siemens priamo u vás doma.

,, Pokrok v službách ľudstvu", to bola vízia, ktorú Werner von Siemens razil vo svojom podnikaní už pred viac ako 150 rokmi. Táto vízia veľmi ovplyvnila vývoj domácich spotrebičov Siemens - inovácia, nové technológie, inteligentné senzory a nadčasový design - to všetko patrí k modernému životnému štýlu.

Získajte 5 rokov predĺženej záruky na vstavané spotrebiče Siemens.

Bližšie informácie nájdete u nás.  Zoznámte sa s budúcnosťou. 

Chladenie a mrazenie

Chladenie a mrazenie

Obohaťte svoj život inteligentnými technológiami chladenia a mrazenia, aby ste mohli užívať dlhotrvajúcu čerstvosť, flexibilitu a prepracovaný dizajn.

VSTAVANÉ CHLADNIČKY A MRAZNIČKY

Tieto moderné spotrebiče môžu byť dokonale integrované do vášho kuchynského nábytku. Vďaka novej antikondenzačnej technológii sa môžu kombinovať a spájať chladničky s mrazničkami – dajú sa umiestniť buď nad, alebo vedľa seba.

VOĽNE STOJACE CHLADNIČKY A MRAZNIČKY

Voľne stojace chladničky a mrazničky vám ponúkajú veľkú flexibilitu rozmanitosť. Nezáleží na tom, či preferujete povrchy z nerezu alebo čierneho skla – Siemens vám môže ponúknuť ten správny model.

Varenie a pečenie

Varenie a pečenie

Spotrebiče Siemens urobia z varenia a pečenia príjemnú aktivitu. Ich inovatívne technológie a praktické funkcie vám ušetria čas a veľa práce a inšpirujú vás pri vymýšľaní chutných pokrmov. A tiež nastavujú nové méty vďaka svojmu podmanivému dizajnu a vysokokvalitným materiálom.

RÚRY NA PEČENIE
PARNÉ RÚRY
VARNÉ DOSKY
ODSÁVAČE PÁR
MIKROVLNNÉ RÚRY
OHREVNÉ ZÁSUVKY

Inteligentné spotrebiče

Redefinujte váš každodenný život: so Siemens a Home Connect.

Domáce spotrebiče Siemens s technológiou Wi-Fi môžu byť ovládané už prostredníctvom aplikácie Home Connect. No teraz táto technológia spája vaše spotrebiče s rôznymi partnermi - premieňajúc váš domov na pripojený domov. Zistite, ako konektivita vytvára rôzne nové možnosti, ktoré obohacujú každý aspekt vášho každodenného života. Otvorte sa inovatívnemu životnému štýlu a nechajte budúcnosť prísť k vám domov.

Umývanie riadu

Umývanie riadu

Umývačky riadu Siemens ponúkajú moderný dizajn a inovácie, ktoré život spríjemnia. Nadchnú vás maximálnou flexibilitou. Vďaka praktickým funkciám, ako sú výškovo nastaviteľné bočné panely alebo sklopné tŕne, nájdete miesto na akýkoľvek riad – dokonca aj veľké naberačky aj malé čajové lyžičky. Či už servírujete večeru rodine alebo hostíte priateľov na párty, umývačky riadu Siemens zaistia, že váš riad bude nablýskaný – a to rýchlosťou blesku.

Urobte dobrý prvý dojem. Vždy.

Vďaka umývačkám riadu Siemens s technológiou iSensoric, budete mať vždy dokonale prestretý stôl. Vysokocitlivé senzory automaticky merajú spotrebu vody, teplotu a stupeň znečistenia riadu, ktorý je v umývačke riadu. A zanechajú žiarivo lesklé poháre aj ostatný riad.

Starostlivosť o bielizeň

Starostlivosť o bielizeň

Pohodlie, výkon a energetická účinnosť: práčky, sušičky, kombinované práčky so sušičkou Siemens vždy ponúkajú tie najmodernejšie technológie. Inovatívne funkcie poskytujú vynikajúce výsledky pri praní a sušení a uľahčujú váš každodenný život.

Kávovary

Kávovary

Ponorte sa do sveta kávy Siemens. Začnite svoj deň alebo ho naopak večer zakončite v uvoľnenej nálade. Nezáleží na tom, ako alebo kedy si vychutnáte svoju kávu: s plnoautomatickými kávovarmi EQ s mlynčekmi ponúka Siemens ten správny model pre dokonalé chvíľky s kávou pre všetkých. Takéto potešenie vznikne synergickým pôsobením všetkých častí – je to výsledok našich dlhoročných skúseností a našej energie vloženej do neustáleho výskumu a vývoja.

Prečítajte si spotrebičoch Siemens

VIEW ALL -

Zákaznícky servis Siemens

Radi vám zodpovie vaše otázky ohľadom domácich spotrebičov Siemens. Zákaznícky servis je vám k dispozícii Po - Pi 9:00 - 17:00.

siemens.spotrebice@bshg.com

+421 238 111 139

Inspire Design Showroom

Nahliadnite do sveta špičkového designu domácich spotrebičov Siemens v Inspire Design Showroom. Inšpirujte sa a vyskúšajte si spotrebiče Siemens priamo v Poprade.

Kuchyne, ktoré inšpirujú

Klasická alebo moderná. Vstavaná alebo voľne stojaca. Ktorá bude tá pravá? Nechajte sa inšpirovať k výberu tej najlepšej.

HORE