Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

VARENIE BEZ HRANÍC. FREEINDUCTION PLUS.

Objavte varenie budúcnosti vďaka novým rúram Siemens iQ700 s množstvom inovatívnych technológií.

Objavte luxusný dizajn blackSteel

Nečakane decentný blackSteel design je atraktívnou konbináciou matnej čiernej a ocele

Pretože úspech je životný štýl

Indukčná varná doska inductionAir Plus a parné rúry okúzlia každého hosťa svojím dokonalým súladom

Inšpiratívny dizajn a inovatívne technológie

Pripravovať jedlá s takým vysokým štandardom ako v najlepších reštauráciách je možné aj vo vašej vlastnej kuchyni. Využite exkluzívny sortiment kuchynských spotrebičov studioLine. Luxusný dizajn a inovatívne funkcie týchto spotrebičov vám poskytnú neopakovateľné zážitky a absolútnu slobodu pri varení všetkých chutných jedál, ktoré vám život prináša. Nechajte sa inšpirovať a užívajte si výnimočné okamihy – vďaka prvotriednym spotrebičom radu Siemens StudioLine.

Získali si obdiv a uznanie, získajú si aj vás.

Rad studioLine sa vyznačuje svojou jedinečnou elegantnosťou a minimalistickým dizajnom. Nečakane subtilný blackSteel vzhľad tvorí pôsobivú kombináciu matnej čiernej a ocele. Tmavé predné časti, robustný frézovaný otočný volič z jedného kusu nerezovej ocele a čierne sklenené dvierka deepBlack dokonale vyjadrujú výnimočnosť tohto radu, ktorý sa stane kráľovnou vašej kuchyne. Dizajn studioLine získal množstvo ocenení a poskytne každému, kto hľadá niečo naozaj výnimočné, príležitosť vyniknúť nad bežnými štandardmi.

Príďte si vyskúšať exkluzívny rad studioLine

Premeňte svoje nápady na dokonalú realitu a varte ako v špičkovej reštaurácii.

Navštívte naše štúdio so spotrebičmi studioLine

Exkluzívny rad spotrebičov studioLine je zárukou prvotriednej kvality, profesionálneho poradenstva a servisu, ktorý vám môžu ponúknuť len špecializované kuchynské štúdiá.

Prehliadnite si katalóg studioLine

Chcete sa bližšie zoznámiť s produktmi a technológiami radu Siemens studioLine? Pozrite si najnovší katalóg spotrebičov studioLine.

Dokonale čistý vzduch za každých okolností. Odsávače pár studioLine.

Dokonalý súlad dvoch spotrebičov v jednom: indukčná varná doska a výkonný integrovaný odsávač pár. Žiadne výpary v zornom poli. Žiadny nepríjemný zápach. Žiadny hluk. Úplne tiché odsávanie vďaka iQdrive motoru s veľmi tichou bezkefovou mechanikou. Elegantný minimalistický dizajn, ktorý vyráža dych. Odteraz vám neunikne jediný kompliment vášho kuchárskeho umenia.

Exkluzívne varenie vo vákuu: sous vide

Funkcia Sous-vide a vákuovacia zásuvka

Variť ako v špičkovej reštaurácii nebolo nikdy jednoduchšie. Ohúrte hostí perfektným steakom pripraveným metódou Sous-vide v rúre z radu studioLine. Ide o spôsob varenia vo vákuu pri nízkej teplote. Táto jedinečná metóda varenia zachováva vitamíny a prináša jedinečný chuťový zážitok.

Kombinované parné rúry studioLine

Varte na pare, pečte s horúcim vzduchom alebo skombinujte oboje naraz. Ovocie, zelenina a mäso si zachovajú plnú chuť a budú ľahšie stráviteľné. Vďaka vareniu na pare sa zachovajú takmer všetky vitamíny a minerály. Vodná para, ktorá obklopuje pokrm zo všetkých strán, ho uvarí veľmi rýchlo a šetrne, aby si zachoval svoje nutričné hodnoty.

Rúry studioLine sa čistia samy

Vďaka technológii activeClean® môžete na čistenie rúry zabudnúť. Stačí stlačiť tlačidlo a vaša rúra sa vyčistí sama. Vďaka procesu nazývanému pyrolýza, sa rúra zahreje na veľmi vysokú teplotu, ktorá spáli nečistoty vnútri rúry na popol. Ten potom stačí zotrieť vlhkou handričkou. Pre perfektnú kuchyňu bez starostí.

Rýchlosť na prvom mieste

Varte až dvojnásobne rýchlo jednoduchým stlačením tlačidla vďaka funkcii varioSpeed a coolStart. Integrovaný mikrovlnný ohrev urýchľuje rozmrazovanie a ohrievanie pokrmov a skracuje čas prípravy, pritom ale zachováva dokonalé výsledky. Mrazené potraviny pripravíte oveľa rýchlejšie bez toho, aby ste ich museli dopredu rozmrazovať. Šetríte tak čas aj energiu. Varte až dvojnásobne rýchlo jednoduchým stlačením tlačidla vďaka funkcii varioSpeed a coolStart. Integrovaný mikrovlnný ohrev urýchľuje rozmrazovanie a ohrievanie pokrmov a skracuje čas prípravy, pritom ale zachováva dokonalé výsledky. Mrazené potraviny pripravíte oveľa rýchlejšie bez toho, aby ste ich museli dopredu rozmrazovať. Šetríte tak čas aj energiu.

TFT dotykový displej Plus

Ovládanie je vďaka TFT dotykovému displeju, užívateľsky intuitívnej štruktúre ponuky a jasnej navigácii rýchle a zábavné. Nechajte sa previesť širokou ponukou rúry, vyberte si z prednastavených automatických programov, alebo si ohrev nastavte na konkrétnu teplotu a čas tak, ako ste zvyknutí.

Senzory pre špičkové výsledky

Inovatívna teplotná sonda s troma rôznymi bodmi merania dokáže spoľahlivo zistiť teplotu vnútri pokrmu a celkom presne určiť, kedy je prepečený tak, ako má byť. Senzor pečenia meria vlhkosť vnútri rúry pri príprave muffinov, koláčov či báboviek a automaticky pozná a upozorní na to, že sú upečené.

HORE