Alebo si vyberte z nasledujúceho menu
Siemens_Inspire_design_poprad_Homeconnect
PREV
NEXT

SPOTREBIČE HOME CONNECT - BOSCH A SIEMENS 

Home Connect umožňuje ovládať domáce spotrebiče vybraných európskych značiek Bosch a Siemens jednoducho, použitím vášho inteligentného telefónu alebo tabletu. Či už potrebujete predhriať rúru na pečenie z vašej kancelárie alebo chcete behom nákupu v obchode vedieť, či vaša umývačka riadu potrebuje viac leštidla - s Home Connect to je jednoduché. A to je len začiatok. Home Connect Bosch a Siemens ponúka celý rad funkcií, ktoré ďaleko presahujú diaľkové ovládanie domácich spotrebičov. Máte napríklad prístup k užívateľským tipom pre vaše domáce  spotrebiče, získate tipy pre vhodné príslušenstvo a tiež nápady na recepty. Navyše vždy uvidíte informácie o stave vašich spotrebičov a technickej podpore v prípade poruchy.

Varenie - Homeconnect

Vďaka intuitívnej aplikácii Home Connect môžete monitorovať a kontrolovať nastavenia vašej varnej dosky a odsávača pár - napríklad môžete nastaviť úroveň napájania alebo oneskorené trvanie vypínania pohodlne prostredníctvom niekoľkých kliknutí - kdekoľvek sa nachádzate a bez ohľadu na to, čo robíte. Domov je tam, kde je vaša aplikácia.

Zapnite rúru počas nákupu ingrediencií.

Objavte nové a vzrušujúce možnosti, ktoré vám ponúkajú rúry Siemens s Home Connect - ako je väčšia flexibilita a nové inšpirácie.

Začnite prať bielizeň kým ste preč a vaše oblečenie sa znovu zašpinilo.

Práčky s možnosťou Wi-Fi s funkciou Home Connect vás nemôžu odbremeniť od napĺňania a vykladania práčky, ale prinesú vám vzrušujúce funkcie, ktoré vám poskytnú väčšiu flexibilitu pri praní bielizne.

Spustite sušičku a odštartujte dobrodružstvo.

Sušičky Siemens s Home Connect je možné ovládať niekoľkými jednoduchými kliknutiami – kdekoľvek sa náchadzate. Objavte skvelé funkcie, ktoré umožňujú prispôsobiť sušenie bielizne vášmu plánu dňa.

Pozrite sa do vašej chladničky, zatiaľ čo spoznávate svet.

Nové chladničky Siemens ponúkajú dokonca ešte viac ako dokonalú čerstvosť, atraktívny dizajn a nízku spotrebu energie. Pomocou aplikácie Home Connect sa môžete pripojiť k vašej chladničke.

Umývajte riad, zatiaľ čo vy jete vonku.

Je veľa vecí, ktoré sú zábavnejšie ako umývanie riadu. Umývačky riadu a Home Connect nielenže umyjú riad, ale zároveň vám poskytnú viac času na veci, ktoré vás bavia.

Vychutnajte si široký svet kávy, zatiaľ čo oddychujete na pohovke.

S kávovými centrami Siemens a Home Connect môžete v jedinej aplikácii objaviť svet skvelej kávy a využívať exkluzívne odrody a intuitívne vzdialené funkcie.

Aplikácia Home Connect

Dôležité funkcie domácich spotrebičov môžete ovládať jedinou aplikáciou, dokonca aj keď ste mimo domu. Vyskúšajte demo verziu aplikácie teraz  –  nemusíte mať ani spotrebiče Home Connect.

Len v 3 jednoduchých krokoch zvládnete nainštalovať aplikáciu Home Connect sami.


1. Krok

Vytvorte si v aplikácii svoj používateľský účet s vaším menom a vašou e-mailovou adresou.

2. Krok

Pripojte svoj domáci spotrebič Siemens k Wi-Fi. Asistent Home Connect na vašom spotrebiči vám s tým pomôže.


Spárujte svoj spotrebič s aplikáciou. Začnite a objavte prekvapujúce možnosti.
Navštívte webovú stránku Home Connect pre viac informácií a detailov. Taktiež si pozrite naše vysvetľujúce videá v ktorých vás prevedieme celým procesom.

Často kladené otázky ohľadom Home Connect

Kedy sa na trh dostala prvá plne „pripojená“ kuchyňa so spotrebičmi Home Connect?

Prvé Home Connect umývačky riadu a rúry na pečenie značky Bosch a Siemens prišli na trh v decembri 2014. Práčky, sušičky, kávovary a chladničky s Home Connect prišli na trh na konci roku 2015. Ak si chcete zariadiť „pripojenú“ kuchyňu, máte k dispozícii spotrebiče s Home Connect zo všetkých produktových kategórií. Ďalšie spotrebiče vrátane vysávačov budú tiež čoskoro v ponuke.

Budú na trhu aj iné značky domácich spotrebičov s funkciou Home Connect?

To je presne to, o čo sa snažíme! S technológiou Home Connect začíname u plno kompatibilných spotrebičov Bosch, Siemens a Gaggenau. Avšak vedieme už rozhovory nielen s partnermi, tak s ďalšími značkovými výrobcami.

Môžem domáce spotrebiče dovybaviť technológiou Home Connect?

Aktualizácia a dovybavenie existujúcich spotrebičov sú zvyčajne veľmi náročné z nasledovných dôvodov: V porovnaní s riešením zabudovaným od začiatku bude riešenie, ktoré je zabudované až neskôr, vždy menej uspokojivé a pomerne nákladné. Domáce spotrebiče podliehajú tiež špeciálnym bezpečnostným opatreniam, ktoré je potrebné vziať do úvahy a musia sa otestovať, ak sa v spotrebiči zmenia elektronické súčiastky.

Neodporúčame používať inteligentné zásuvky alebo adaptéry s prepínateľným napätím kvôli riziku náhleho výpadku.

Môžu byť iné prvky, ako napríklad osvetlenie alebo kúrenie, pripojené k tomuto systému?

O tom sa zatiaľ neuvažuje, pretože momentálne sa naozaj zameriavame len na domáce spotrebiče. Avšak sme otvorení novým možnostiam, vďaka ktorým sa naše spotrebiče a celý systém Home Connect budú môcť integrovať do iných systémov domácej automatizácie. Už teraz spolupracujeme s niekoľkými partnermi ako Nest a Philips Hue a našu sieť vždy radi rozšírime.

Môžete sa pripojiť na spotrebič niekoľkými zariadeniami súčasne?

Áno, na váš domáci spotrebič sa môžete pripojiť z rôznych mobilných zariadení.

Aplikácia Home Connect obsahuje aj demo verziu, ktorá vám umožní vyskúšať si aplikácie skôr, ako sa rozhodnete pre nákup domáceho spotrebiča s funkciou Home Connect. Napríklad môžete vidieť, ako sú nastavené programy práčky alebo ako si môžete prezrieť obsah svojej chladničky, keď ste v supermarkete. Okrem toho je tu výber receptov, ako aj tipov a trikov na varenie.

Aplikácia je bezplatná a môžete ju stiahnuť z obchodu Apple App Store alebo Google Play Store .

Len v 3 jednoduchých krokoch zvládnete nainštalovať aplikáciu Home Connect sami.

1. Krok

Vytvorte si v aplikácii svoj používateľský účet s vaším menom a vašou e-mailovou adresou.

2. Krok

Pripojte svoj domáci spotrebič Siemens k Wi-Fi. Asistent Home Connect na vašom spotrebiči vám s tým pomôže.

3. Krok

Spárujte svoj spotrebič s aplikáciou. Začnite a objavte prekvapujúce možnosti.
Navštívte webovú stránku Home Connect pre viac informácií a detailov. Taktiež si pozrite naše vysvetľujúce videá v ktorých vás prevedieme celým procesom.

Sú nejaké minimálne požiadavky na môj Wi-Fi router?

Systém Home Connect funguje so všetkými štandardnými Wi-Fi routermi dostupnými na trhu, za predpokladu, že nie sú staršie ako päť rokov (približne). Avšak z bezpečnostných dôvodov musia byť Wi-Fi siete šifrované (šifrovanie WPA alebo WPA2). Ak vaša sieť Wi-Fi nie je šifrovaná, nebudete môcť zaregistrovať váš spotrebič.

A čo ochrana údajov a ich zabezpečenie?

Používame špičkovú technológiu šifrovania a pravidelne žiadame nezávislých odborníkov, aby dôkladne otestovali náš systém.

Čo charakterizuje špeciálnu koncepciu zabezpečenia Home Connect?

Naša koncepcia zabezpečenia sa skladá z množstva opatrení: Výmena dát je založená na protokole Home Connect. Na server Home Connect sa ukladajú len relevantné údaje. Komunikácia je možná len prostredníctvom šifrovaných sietí; bezpečnostné certifikáty, brána firewall na serveri a ochrana heslom zaisťujú aplikácii Home Connect ešte väčšiu bezpečnosť.

Môžem zabrániť tomu, aby môj spotrebič zaslal údaje?

Áno. Môžete sa rozhodnúť pre alebo proti používaniu ďalších funkcií, ktoré inteligentné spotrebiče ponúkajú. Spotrebiče budú odosielať a prijímať údaje len, ak si to výslovne želáte, a môžete ich podľa toho ovládať.

Ako môžem vymazať môj účet Home Connect?

Účet Home Connect môžete kedykoľvek zrušiť cez aplikáciu. Ak to chcete urobiť, kliknite na tlačidlo nastavenia v hornom pravom rohu. V časti, kde sú osobné nastavenia, nájdete možnosť „Odstrániť používateľský účet“. Odstránenie musíte potvrdiť zadaním vášho hesla.

Home Connect referencie – reálne zážitky, ktoré spájajú

Tieto spotrebiče nájdete v našom showroome. 
Navštívte nás už dnes! 

HORE