Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Warning: Undefined array key "form_kontakt" in /data/9/f/9fb1c156-7de2-498b-8269-962cd01960ce/inspiredesign.sk/web/wp-content/plugins/inspiredesign/inspiredesign.php on line 65

SHOWROOM

Inspire Design s.r.o.
Velické námestie 1187/40
058 01 Poprad
SVK EU

GPS: 49.0680044,
20.279502699999966

+421 52 778 18 08

info@inspiredesign.eu

FIREMNÉ ÚDAJE

IČO: 36 7846 72
DIČ: 2022398499
IČ DPH: SK2022398499

Číslo účtu: 2626033647 / 1100
Banka: Tatra banka a.s.

OR OS Prešov, odd. Sro, vl. č.: 18672/P

Nahrajte dokumenty alebo obrázky do veľkosti 10 MB.

Office and brand

Manager

Juliána Piataková

 obchod@inspiredesign.sk

 

1. kontakt

Diana Dubravská

kontakt@inspiredesign.sk

Fakturácia

Eva Meltzerová

fakturacia@inspiredesign.sk

Marketing

Michal Bednár

marketing@inspiredesign.sk

Ateliér

Arch.

Ing. arch. Lukáš Sečka, PhD

Autorizovaný architekt SKA - 2189AA
lukas@inspiredesign.sk

Arch.

Ing. arch. Michaela Ivanová

Interiérový dizajnér
michaela@inspiredesign.sk

Arch.

Ing. arch. Vladimír Lengyel

Architekt
vlado@inspiredesign.sk

Arch.

Ing. arch. Diana Šlosárová

Architekt
diana@inspiredesign.sk

Ing.

Ing. Mgr. Juraj Marko

Autorizovaný inžinier pre statiku pozemných stavieb
juraj@inspiredesign.sk

Arch.

Ing.arch. Lucia Profant

Architekt
lucia@inspiredesign.sk

Externisti

Arch.

Ing. arch. Ján Kočiško

Architekt pre Bratislavu
kocisko@inspiredesign.sk

Ing.

Ing. Veronika Uličná

Inžinier pozemných stavieb
veronika@inspiredesign.sk

HORE