Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Nie tak dávno bol servírovací vozík najlepším priateľom ženy v domácnosti.

Moderným spôsobom bývania je práve otvorený priestor a preto sa myšlienka vracia – samozrejme reinterpretovaná. Matný čierny kovový vozík s prepážkami na fľaše, poháre, bylinky, koreničky a mnoho ďalšieho využijete kdekoľvek. Jeho praktická a priestorovo nenáročná odkladacia plocha sa dá využiť na prezentáciu alebo prípravu. Ľahko s ním dokážete manipulovať vďaka mäkkým kolieskam a ónyxovo čiernej rukoväti.

Dobré jedlo je jedna vec, dobré pitie druhá – Poteší Vás, keď sa aj nápoje rýchlo dostanú tam, kde sú potrebné. Ak vozík nepotrebujete, jednoducho ho zasuňte pod varný stôl, dokonale do vašej kuchyne zapadne!

Multifunkčný, mobilný a nadčasovo elegantný – je tiež ocenený: Získal ocenenie Callvey Verlag „Best of Interior“ Wohndesign za „Najlepší produkt roku 2020“ a ocenenie German Design Award 2021!

Tento príjemný spoločník je úžasne prispôsobivý a dá sa naplniť podľa želania. Interiér ponúka prekvapivo veľa úložného priestoru a napriek tomu je stále dostatočne kompaktný, aby sa v prípade potreby pohodlne zmestil pod varný stôl. Flexibilitu zabezpečujú štyri dobre navrhnuté kolieska, ktoré sú vhodné aj na parkety. Vďaka elegantnej a subtílnej farebnej schéme ónyxovej čiernej a prírodného dubu sa vozík perfektne hodí do každého interiéru.

Vozík je všestranným pomocníkom v kuchyni, jedálni aj obývaćke – a navyše príjemne púta pozornosť. Pohodlný kuchynský pomocník je ponúkaný v troch variantách: kuchynský vozík, servírovací vozík alebo barový vozík. Rám s tyčovou rukoväťou v ónyxovej čiernej farbe je identický pre každý variant. Dodatočné funkcie v prírodnom dube vám však umožňujú prispôsobiť vozík k vašim individuálnym potrebám.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE