Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Pre nás známy a ikonický prvok KOCHTISCH  - voľne stojaca, vzdušná alternatíva ku kuchynskému ostrovu. 

Ako jeho predchodca, ale prispôsobený pre túto dobu: stôl na varenie - Kochtisch.

Kým v 18. storočí bolo ohnisko miestom na prípravu jedla, dnes máme praktickejšie a funkčnejšie priestory na prípravu jedla. Nové srdce kuchyne, ktoré spĺňa najvyššie estetické štandardy.

Pre všetkých, ktorí milujú autentickú krásu.

Je to dizajnové vyjadrenie, filigránové - jemné, ale pevne stojace na všetkých nohách.

Kuchynský stôl na varenie - Kochtisch je k dispozícii v troch povrchových úpravách dreva: dub, prírodný orech alebo smrekovec údený, kartáčovaný.

Viaceré ocenenia — kuchynský stôl je skutočným skvostom, ktorý dodáva miestnosti patričnú osobitosť. Názor zdieľaný medzinárodnými dizajnérskymi porotami zvíťazil nad vynikajúcou kvalitou dizajnu varného stola a inovatívnou funkciou, o čom svedčia aj ich ocenenia.

Špičkové varné dosky možno optimálne integrovať do pracovnej dosky. Pachy z varenia je možné odsávať odsávačom pár nad stolom alebo integrovaným odsávačom vzduchu – všetko je možné.

Zvláštnosťou extravagantného varného stola je jeho nekompromisná čírosť. Dá sa dokonale integrovať do každého prostredia.

Stôl a stôl na varenie - Kochtisch: Dve funkcie, ktoré sa navzájom dokonale dopĺňajú, spojené ako jeden dizajnový nápad. Stôl, hlavné miesto stretnutia a srdce kuchyne, pre rodinu, priateľov. Miesto na hranie, miesto na jedenie, miesto na prácu alebo učenie, jeho funkčnosť nepozná hraníc. Rovnako ako stôl, aj stôl na varenie je srdcom kuchyne, akýmsi pracoviskom, okolo ktorého sa točí všetko v miestnosti.

Stojí pevne na vlastných štyroch nohách a vyzerá jednoducho skvele.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE