Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Otvoriť, zavrieť, otvoriť, zavrieť, otvoriť, zavrieť . . .

Pocket systém premení nábytok na majstra premeny, ktorý niekedy funguje ako riešenie domácej kancelárie, inokedy ako barová skrinka alebo pojme toľko funkcií kuchyne, koľko chcete, až po plne funkčnú špajzovú skriňu.

V zatvorenom stave vyzerá ako domáci nábytok; po otvorení odhalí svoju funkčnosť. Ľahké ťuknutie a výsuvné dvere sa otvoria, ľahké zatlačenie zmiznú v bokoch korpusu.

Keď je Pocket systém zatvorený – umožňuje, dreveným čielkovinám, ako je sivý dub a elegantný grafit, ukázať celú svoju krásu.

Pekná vec na Pocket systéme– vy sa rozhodnete, ako ho najlepšie vybaviť. Jeho interiér je možné navrhnúť tak, aby vytváral farebné kontrasty s exteriérom. Chcete decentný exteriér decentný a farebný interiér? Prečo nie?

Výber je na Vás a my vám s radosťou pomôžeme.

Vyzerá skvele, aj keď je zatvorený. Pocket systém s prednými čielkovinami vo veselých korenistých tónoch spája kompaktnú funkčnosť a domácky efekt s neobmedzeným pôžitkom z varenia. Dokonca aj v malých priestoroch či kanceláriách.

So systémom vstavaných panelov next125 môžu byť kuchynské spotrebiče a úložný priestor dokonale schované za výsuvnými dvierkami.

BAR

Je niečo zlé na bare v obývačke? Inými slovami: prečo by veci, ktoré patria k sebe, mali byť oddelené? Pocket systém next125 nemá jasne definovaný biotop; je v pohode v akomkoľvek prostredí. Viac než to, stáva sa jedným s ním. Pocket systém next125 je možné navrhnuť tak, že vzhľad a vybavenia barovkej skrinky je v súlade s prianiami obyvateľov.

Vďaka dvom filigránovým rámovým policiam z eloxovaného, ónyxovo čierneho hliníka, matne zamatovo lakovanej nosnej polici a hliníkovým nástenným policiam rovnakej farby s stmievateľným osvetlením sa výklenok premení na elegantný domáci bar s očarujúcou atmosférou. Zrkadlový zadný panel zobrazuje vzácne predmety a dodáva pocit hĺbky a správnu dávku vznešenosti.

Jednoducho povedané, umelecký kúsok.

Riešenie pre Home Office

Firma alebo domáca kancelária? Práca alebo voľný čas? Prečo nie oboje? S Pocket systémom next125 to môžete mať v jednom. Po otvorení nadobúda tento nenápadný prvok tvar kompaktnej kancelárie. Keď je zatvorený, je to minimalistický prvok pokoja, ktorý lahodí oku. 

„Vynikajúci dizajn produktu – kuchyňa“ – Pocketsystem bol ocenený nemeckou cenou za dizajn 2022

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE