Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Ako lovec so záľubou v krásnych veciach si určite časom dokážete vybudovať poriadny poklad. Sklenené vitríny Next125 sú dokonalým riešením prezentácie.

Upúta pozornosť pre každú miestnosť: Či už v kuchyni alebo v obývacej izbe, sklenená vitrína next125 skutočne upúta pozornosť. Samozrejme v nej môžete vystaviť aj vašu obľúbenú keramiku či riad.

Sklenená vitrína má premyslený filigránsky dizajn s jemným rámom a tmavo tónované predné panely v kombinácii s extravagantnou rukoväťou vo vzhľade kože.

Všimnúť si! – Stmievateľné LED osvetlenie vo vnútri sklenenej vitríny dáva možnosť zvýrazniť vaše vzácne predmety. Zaujal aj porotu ICONIC AWARDS, ktorá ocenila sklenenú vitrínu cenou ICONIC AWARD v kategórii úložného nábytku.

Výnimočnosť sklenenej vitríny je zjavná aj v jej vnútornom vybavení: Poličky zo satinovaného skla s obvodovými paspartami v ónyxovej čiernej farbe jasne odrážajú prísne požiadavky na dizajn next125 a lásku k detailu. Dizajnéri tiež uprednostnili funkčnosť a poskytli skrytý úložný priestor prostredníctvom uzavretých zásuviek. Integrované vnútorné zásuvky a vnútorné výsuvy so sklenenými čelami v ónyxovej čiernej farbe, vybavené kvalitným protišmykovým materiálom z tvarovaného netkaného materiálu, poskytujú priestor pre drobnosti, ktoré nemusíte vystavovať každému. Mechanický systém otvárania push/pull TIP-ON je zavŕšením harmonického celkového vzhľadu a podčiarkuje modernú interpretáciu sklenenej vitríny od NEXT125.

Zásuvky a výsuvy sklenenej vitríny next125 – poskytujú priestor pre drobnosti a zdôrazňujú nadčasový dizajn predmetu.

Vitrína múže byť samostatne stojací nábytok s elegantnými nožičkami alebo v soklovej verzii integrovanej do vysokého radu kuchynského nábytku NEXT125. Ako osamelý bod dizajnu interiéru alebo ako elegantný prvok už existujúcej knižnice – jej prispôsobivosť je neobmedzená.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE