Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Skladovanie a triedenie

Skvelá pomoc do najmenšieho detailu: Dôležité je prihliadať na flow celkového životného štýlu a ak zakomponujeme aj ergonomické aspekty tak výsledkom je kuchynské vybavenie s najvyššou funkčnosťou.

 

VNÚTORNÉ PRVKY TRIEDENIA

pre zásuvky a výsuvy

FLEX BOXY

Praktické Flex-boxy vyrobené zo skutočného dreva a tvarovaného netkaného materiálu vyžarujú kvalitou a udržujú skrinky perfektne organizované. Presne vytvorené organizéry na rozmery skriniek next125 sú mimoriadne univerzálne a flexibilné podľa žiadosti klienta.

Výsledkom je premyslená organizácia všetkého, čo by malo byť po ruke. Funkcia vo svojej najlepšej forme.

ORGANIZAČNÝ SYSTÉM PRIMUS

Každý, kto sa snaží o dokonalosť, myslí komplexne, od viditeľného zvonka až po hmatateľné vnútro. Inteligentný variabilný systém usporiadania v elegantnom, teplom prírodnom dube usporiada všetky kuchynské náčinie, ako sú príbory alebo iné kuchynské vychytávky.

 

HIGHLIGHT:

Vnútorné zásuvky so sklenenými čelami

Inšpirácia pre moderné prevedenie kuchýň:

Matné sklo s priesvitným vzhľadom –  špičkový dizajn pokračuje nad rámec toho, čo vidíte na prvý pohľad, a vytvára tak kuchyne s autentickou eleganciou.

Pre všetkých, ktorí milujú autentickú krásu.

 

ÚLOŽNÝ SYSTÉM

NEXT 125 CUBE SYSTEM

Vďaka tomu je práca v kuchyni oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Všetko je na dosah ruky. next125 CUBE - závesný systém prináša to, čo potrebujete pre každodenné varenie priamo tam, kde to potrebujete.

NEXT 125 FRAME

Dať veciam rámec. Rámová NEXT125 FRAME spája flexibilnú organizáciu, dokonalú ergonómiu a efektné osvetlenie.

 

HIGHLIGHT:

„Anglické výsuvné“ police

Transparentnosť, funkčnosť, individualita. Tieto atribúty sú pravdepodobne najlepším spôsobom, ako opísať anglické výsuvy next125. Vyrobené z masívneho dreva s precíznymi, ručne opracovanými bočnými spojmi vnášajú do domova teplo a prirodzenosť. Ich príťažlivosť spočíva v ich polootvorenom dizajne, ktorý ponecháva priestor na vystavenie krásnych a dekoratívnych predmetov, ako je napríklad zdedená polievková misa alebo iné cenné pamiatky.

Tieto vysoko všestranné výsuvy možno použiť ako prispôsobený dizajnový prvok v prednej časti kuchyne alebo v rámci príborníkov.

 

Poskytnite priestor pre krásne veci  – „anglické výsuvy“ z dreva. Dostupné sú v dubovom prevedení alebo odteraz v elegantnom orechu.

KUCHYŇA NA MIERU

Vieme, že plánovanie kuchyne zahŕňa veľa aspektov, stretávame sa s tým denne. Kontaktujte a spoločne vytvoríme kuchyňu snov.

MOŽNOSTI ÚCHYTOV

Úchytky majú skutočne významný vplyv na celkový vzhľad vašej kuchyne. Vyberte si úplne puristický vzhľad s exkluzívnym použitím TIP-ON,  alebo zámerne použite esteticky vzraznejšie rukoväte – výber je na vás.

OSVETLENIE

Či už efektné osvetlenie alebo pracovné osvetlenie, nádherne jasné alebo stmievateľné na vytvorenie požadovanej nálady: Pre každého hrá svetlo v obytných priestoroch a v kuchyni inú úlohu. Každý má úžitok, keď je k dispozícii správne riešenie pre všetky vaše potreby: Od závesných svietidiel až po vnútorné osvetlenie skriniek a LED diódy nad pracovnou plochou.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE