Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa, ktorá vo vás za každým vykúzli pocit ako keby ste sa nachádzali pri stredomorskom vidieku – kde sa drsná príroda stretáva s otvorenými priestormi, všetko opradené kulinárskou tradíciou. 

Predná strana sýtomodrého saténového laku so štruktúrou pórov vyjadruje zvláštny vidiecky charakter a prepožičiava nadčasové teplo a útulnosť s jemnou kresbou dreva a elegantnými mosadznými rukoväťami.

S kuchyňou Finca vznikne miesto, ktoré vyžaruje prirodzenosť. Bylinky a dekoratívne dózy si prídu na svoje na otvorenej polici. Zakrivené podpery podporných panelov dodávajú kuchyni domácu, teplú atmosféru.

Vidiecky štýl je modernou interpretáciou známeho rustikálneho štýlu. Detaily, ako je drážkovaná štruktúra na zadnom paneli otvoreného regálu na taniere, zaisťujú bezkonkurenčný komfort. Sami posúďte, ako výrazne sa vidiecky štýl prejaví kombinovaním prvkov vidieckeho štýlu rôznymi spôsobmi.

Napriek prirodzenému vzhľadu vám nesmie chýbať inovatívna technická výbava, ako napríklad takýto prvok zásuvok priamo v kuchynskej doske, ktorý sa dá ľahko schovať či vysunúť von, keď ho potrebujete.

Otvorený úložný priestor 

Otvorené plochy, ako je polica varnej dosky alebo otvorená polica, sú charakteristické pre vidiecky štýl Finca. Vďaka dvom výsuvným poličkám sa bez problémov dostanete aj k kuchynskému náčiniu v zadnej časti. Stĺpová otvorená polica poskytuje potrebnú ľahkosť a dodáva kuchyni pohodlný vzhľad.

Nábytok z Nemecka – Schüller

04 januára 2023 By Inspire Design Poprad in Inšpirácia kuchýň

Kuchyňa – nx510 | next125

03 januára 2023 By Inspire Design Poprad in Inšpirácia kuchýň

Funkcie kuchýň – Next125

03 januára 2023 By Inspire Design Poprad in Inšpirácia kuchýň

HORE