Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa je centrom rodinného života. Je to miesto, kde sa život stretáva s varením a práca s hrou. To je tiež miesto, kde veci môžu byť občas trochu chaotickejšie, takže je obzvlášť výhodné, keď moderný vzhľad a vysoká funkčnosť zaisťujú jasné línie.

Otvorené, variabilné police Frame Rack medzi nástennou skrinkou a pracovnou doskou dodávajú kuchyni ležérnu ľahkosť a vzdušnosť.

Všeobecnú pohodu umocňuje pohodlné používnie, napríklad vyvýšená umývačka riadu aby ste sa nemuseli pre riad zohýbať až k zemi, senzorom riadené osvetlenie sokla, ktoré sa rozsieti automatický, ak to potrebujete a elektronický systém otvárania C-DRIVE, ktorý umožňuje jednoduché otváranie a zatváranie nástennej skrinky aj nižším spolubývajúcim.

Životný priestor

Rodinný život môže byť z času na čas trochu hektický. Pri takýchto príležitostiach je upokojujúce vedieť, že aspoň domácnosť je harmonicky zladená. Ponúkame celý rad možností, ako navrhnúť nábytok do obývačky a kuchyne s homogénnym dojmom, ako aj množstvo úžasných doplnkov a možností osvetlenia.

Ak sú prechodové dvere do špajze „prezlečené“ ako vysoká skriňa, celkový priestoj je ešte upravenejší.

Nábytok z Nemecka – Schüller

04 januára 2023 By Inspire Design Poprad in Inšpirácia kuchýň

Kuchyňa – nx510 | next125

03 januára 2023 By Inspire Design Poprad in Inšpirácia kuchýň

Funkcie kuchýň – Next125

03 januára 2023 By Inspire Design Poprad in Inšpirácia kuchýň

HORE