Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Menej je viac.

Decentná, elegantná kuchyňa je otvorene integrovaná do miestnosti, aby zapôsobila. Surové steny, veľa betónu, interiér navrhnutý takmer bez dverí vytvárajú vzdušný priestor, ktorý je potrebný.

Ralph a Franka si cenia individualitu a odolné materiály. Ich bungalov vznikol z bývalej továrne na nábytok. Interiér vedome spája dizajnové vintage kúsky s elegantnou, minimalistickou kuchyňou. Spoločný efekt rustikálnych, omietnutých stien a holého betónu optimálne zobrazuje celý nábytok. "Viac by bolo príliš veľa," hovorí Ralph.

 OSTROVČEK

Zdá sa, že monochromatický ostrov na varenie takmer pláva na nohách. So svojím bezúchytkovým dizajnom pôsobí ako minimalistický blok v miestnosti. Za ňou sa nachádza vysoká skriňa so zasúvateľnými dvierkami, ktorá štýlovo ukrýva ostatné kuchynské spotrebiče a dodáva miestnosti po zatvorení požadovaný minimalistický pocit.

Odsávač pár zapustený do pracovnej dosky, vytvára viac priestoru nad ostrovčekom.

POCKET SYSTÉM

Skrinka, ktorá je majstrom na schovávačku. Zatvorená vyzerá ako domáci nábytok, otvorená odhaľuje svoju skutočnú škálu funkčnosti. Stačí ľahké ťuknutie a výsuvné dvere sa otvoria. Za nimi leží rúra, parný hrniec a oveľa viac – všetko krásne skryté.

FLEX BOXY

Praktické riešenie: vnútorné priečky zásuviek sú vyrobené z lisovaného netkaného materiálu príjemného na dotyk.

Presklenná vitrína - domov nádherných vecí

Ako lovec so záľubou v krásnych veciach si určite časom dokážete vybudovať poriadny poklad. Sklenené vitríny Next125 sú dokonalým riešením prezentácie.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE