Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Otvorená kuchyňa s množstvom úložného priestoru

Kuchyňa s čielkovinami v indickej červenej jemne osviežená nádychom hmlistej modrej ponúka priestor na varenie aj skladovanie. V priľahlom areáli ponúka zariadenie množstvo (skrytých) úložných priestorov na predmety, ktoré milovníci umenia a krásnych vecí potrebujú.

Vďaka priestrannému, otvorenému plánovaniu, ktoré stiera hranice medzi kuchyňou a obytným priestorom, sa budete cítiť dobre. Starostlivo zrekonštruovaný dobový byt má ideálne dispozičné riešenie pre dôchodcov. Kubický ostrovček s integrovaným barom, ktorý definuje architektúru miestnosti a zároveň je vizuálne nenápadný, tvorí stred miestnosti.

Jedálenskú časť charakterizuje malá knižnica s vitrínou. „Patríme ku generácii papiera a vážime si pekné veci,“ hovorí majiteľ bytu. Otázkou, ktorú sme museli vyriešiť, bolo, kam so všetkými vecami, čo sme si zvykli skladovať. Zrodil sa prekvapivý nápad: „multifunkčná jednotka“ pri vchode do bytu.

KNIŽNICA S VITRÍNOU 

Ak existuje niečo, čo všetci vintage nadšenci potrebujú, je to priestor. Knižnica od podlahy až po strop s pútavou vitrínou v strede ponúka priestor na knihy, suveníry a obľúbené predmety.

Rámova nástenná polica

Hliníková otvorená policová nástenná jednotka vyčaruje ľahký, vzdušný vzhľad a vytvorí úložný priestor na poháre, fľaše a barové doplnky. Navyše podsvietená „rámová polica“ oslnivo upozorňuje na všetko, čo do nej vložíte.

POCKET SYSTÉM

V zatvorenom stave vyzerá ako domáci nábytok; po otvorení odhalí svoju funkčnosť. Ľahké ťuknutie a výsuvné dvere sa otvoria, ľahké zatlačenie zmiznú v bokoch korpusu.

RÁMOVÁ POLICA s výklenkom

Zápustná polica next125 Frame ponúka priestor na prácu a skladovanie vo výklenku. Vďaka nepriamemu osvetleniu je tiež ideálnym miestom pre atmosferické aranžmány a prezentácie. Subtílny systém osvetlenia zobrazuje obľúbené kuchynské náčinie v domácej atmosfére a je dokonalou kombináciou flexibilného úložného priestoru, ideálnej ergonómie a efektívneho osvetlenia.

MULTIFUNKČNÁ SKRIŇA

Priestranná šatníková skriňa je ideálnym miestom na prehľadné uloženie širokej škály predmetov. Zároveň dáva jasný dizajnový prejav. Skriňa ponúka dokonalé usporiadanie pre všetko, čo nechcete vždy vidieť. Od topánok, tašiek, búnd až po čistiace prostriedky či materiály na recykláciu. Farebne kontrastný a osvetlený výklenok uvoľňuje geometriu a slúži ako praktická polička.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE