Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Novinky Gaggenau | Január 2020

Značka Gaggenau bola prvá, kto ponúkol kombinovanú parnú rúru pre domáce použitie. Umožnila tak aj amatérskym kuchárom variť v pare, piecť, grilovať i gratinovať - ​​využívať metódy varenia, ktoré boli do tej doby možné iba v profesionálnych kuchyniach. O 15 rokov neskôr predstavila značka Gaggenau ďalšiu revolučnú inováciu - automatický systém čistenia, ktorý znamená raz a navždy koniec namáhavého ručného čistenia rúry.

Gaggenau predstavuje nové modely série 400 s nádržkami na vodu s možnosťou automatického čistenia ako aj rúry série 200 s pevným pripojením na vodu. Stačí jednoducho vložiť cartridge s čistiacim prostriedkom a z vnútorného priestoru rúry sa bez akejkoľvek námahy odstráni vodný kameň i všetky nečistoty. Proces čistenia trvá necelé štyri hodiny a inovatívny čistiaci systém zanechá rúru bezkonkurenčne hygienicky čistú.

Vďaka rozšíreniu - pevného pripojenia na vodu a odpad aj pri modeloch série 200, možno teraz vyberať u oboch sérií kombinovaných parných rúr z oboch variantov: pevného pripojenia na vodu alebo riešenie s nádržkou. Kombinované parné rúry s pripojením na vodu ponúkajú ten najvyšší užívateľský komfort a úplne bezstarostné varenie. Rúra má kedykoľvek k dispozícii čerstvú vodu, čo je zásadný benefit napríklad pri dlhotrvajúcej metóde varenia sous-vide. Kombinované parné rúry so zásobníkmi na vodu ponúkajú všestranné pohodlie - nádržky sú ľahko dostupné a vybavené inteligentnými senzormi, ktoré upozornia na nutnosť doplnenia čerstvej vody alebo naopak vyprázdnenie nádržky na odpadovú vodu. Nové kombinované parné rúry Gaggenau perfektne fungujú v kombinácii s vákuovacou zásuvkou a spoločne vytvárajú dokonalé podmienky pre jemnú prípravu pokrmov a mimoriadne sous-vide varenie.

V rúrach sérií - 400 i 200 - je k dispozícii inovatívna teplotná sonda, ktorá vďaka presnosti na jednotlivé stupne ponúka tú najlepšiu kontrolu teploty. Sonda má tri teplotné senzory, na základe výsledkov meraní priebežne spresňuje odhadovaný čas prípravy pokrmu a zaručuje tak vždy dokonalé výsledky varenia.

Vnútorná kapacita nových kombinovaných parných rúr série 400 a 200 bola zväčšená na 50 litrov, kuchári môžu pre svoje kulinárske majstrovské diela využívať kompletnú šírku spotrebiča. Väčšia kapacita ponúka takmer nekonečné možnosti využitia, pokiaľ ide o pokrmy a ingrediencie, ktoré je potrebné do rúry vložiť.

Nové kombinované rúry série 200 majú navyše celoplošný gril schovaný za sklo keramickou doskou, vnútorný priestor tak zostáva elegantný a minimalistický. Neviditeľné LED žiarovky umiestnené v zadnej časti rúry príjemne osvetľujú vnútorný priestor aj vložené potraviny.

Nová generácia kombinovaných parných rúr Gaggenau ponúka nielen ikonický dizajn a funkčnosť, ale aj bezkonkurenčnú flexibilitu, jednoduchosť použitia a inšpiráciu domácich kuchárov k špičkovému vareniu v pare.

Stanislav Brázda, obchodný a marketingový riaditeľ Gaggenau pre ČR a SK, povedal: "Nové kombinované parné rúry Gaggenau série 400 a 200 sú výsledkom dvoch desaťročí neustáleho vylepšovania a inovácií. Náš technologický náskok nám umožňuje vytvárať spotrebiče, ktoré ponúkajú perfektné výsledky varenie bez akéhokoľvek obmedzenia a navyše skvele vyzerajú. Veríme, že možnosť variť doma, ako profesionál ocenia všetci, koho gastronómia baví. Ako líder v inováciách sa tešíme, že budeme ďalej prinášať priekopnícke riešenia v rámci technológií varenie v pare aj zdravých metód prípravy pokrmov. "

Všetky nové kombinované parné rúry Gaggenau majú technológiu Home Connect, ktorá domácim kuchárom umožňuje kontrolovať domáce spotrebiče online. Tiež kombinované parné rúry sa tak pripájajú k rastúcemu počtu digitálnych domácností.

HORE