Realizácia autosalónu Toyota, Lexus – Košice

Nový showroom vychádza z konceptu postavenom na tom, aby sa u nás zákazník nielen cítil dobre, ale aby taktiež odchádzal s pocitom, že boli splnené všetky jeho priania vrátane tých nevypovedaných.Museli sme preukázať, že sme tí praví pre predaj prémiového segmentu, splniť prísne kritériá a nastaviť vysoké štandardy predajných a servisných služieb. Kúpa vozidla Lexus je niečo ako vstupenka do iného sveta, v ktorom zákazníkom ponúkame maximálne pohodlie,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Auto Valas, pán Štefan Valas.

Značky Toyota a Lexus otvorili v uplynulých dňoch v Košiciach svoj najväčší tuzemský showroom. Investorom projektu a prevádzkovateľom autosalónu je autorizovaný predajca AUTO – VALAS GROUP. Výstavba trvala necelých 12 mesiacov.

Autosalón svojím robustným a netradičným vzhľadom zaujme už z diaľky. Veľkú pozornosť upúta aj málo obvyklá kombinácia sklenených fasád, čierneho obkladu a omietky s imitáciou ľadovej kocky. Autosalón v Košiciach má neobvyklý tvar, kde prízemná časť predajne je venovaná značke Toyota a tá na sebe nesie konzolu druhého showroomu, ktorý je venovaný luxusnej japonskej značke Lexus.

Nové autocentrum je vybavené najmodernejšími technológiami pre predaj s rozsiahlym zázemím pre popredajné služby a zákaznícky servis.

Súčasťou priestoru je krásne átrium, ktoré je dizajnované v štýle japonskej záhrady a slúži zákazníkom ako oddychová zóna.

Prémiová značka Lexus tak otvorila svoj tretí showroom na Slovensku. Predajná časť sa nachádza na poschodí. Centrum je vybavené podľa najmodernejších štandardov značky Lexus, aby dokázalo poskytnúť prvotriednu starostlivosť podľa filozofie japonskej pohostinnosti Omotenashi.

Ponukou služieb, ako aj poňatím prostredia sa snaží každému zákazníkovi nielen vyhovieť, ale poskytnúť mu maximálne pohodlie, predvídať jeho priania a vychádzať mu v ústrety. Každá návšteva by preto mala byť zážitkom. Kúpa nového vozidla je dôležitý moment, a tak Lexus umožňuje budúcim majiteľom svojich vozidiel si počas návštevy showroomu všetko v pokoji premyslieť a, samozrejme, aj vyskúšať.

Vysoko nadštandardné zázemie a služby sú pripravené nielen v predajnej zóne showroomu, ale aj v servisnej časti. Centrum je vybavené najmodernejším servisným zázemím vrátane lakovne, klampiarne, 3D geometrie kolies a umývacej linky.

AUTO – VALAS GROUP s.r.o.
Prešovská cesta
040 01 Košice
Kontaktné údaje
Toyota: +421 55 7897 062
Lexus: +421 55 7897 061
Originál článku: https://komercnespravy.pravda.sk/auto-moto/clanok/626448-v-kosiciach-otvorili-pre-znacky-lexus-a-toyota-najvacsi-autosalon-na-slovensku/