Návrh – podkrovný apartmán Poprad – Veľká

S potešením predstavujeme náš posledný projekt – podkrovný apartmán v lokalite Poprad Veľká. Naším úlohou bolo zariadiť priestor tohto podkrovného bytu v modernom luxusnom štýle s využitím materiálov, ako je bielený dub, mosadz a lesklý mramor.

V rámci nášho návrhu sme vyhovel požiadavkám klienta a urobili dispozičné zmeny v priestore. Prídali sme štvrtú izbu, ktorá môže slúžiť ako pracovňa alebo šatník a tiež sme vytvorili loggiu, čím sme vytvorili exteriérový pobytový priestor odobratím časti obývačky.

Jeden z technických detailov, ktorý sme museli riešiť, bol schodík vedúci na loggiu z obývacej izby. Využili sme ho ako dizajnový prvok a nechali ho prechádzať aj do priestoru obývačky pod televízorom.

Väčšia časť bytu je charakteristická priznanými drevenými prvkami krovu na strope, čo mu spolu s dubovou podlahou dodáva príjemnú a teplú atmosféru.

Nábytok v apartmáne je v jemných odtieňoch bielou a béžovou, v kombinácii so svetlým drevom. Využili sme priestor v miestnostiach tak, aby boli dostupné dostatočné úložné priestory pre majiteľov.

V priestore kuchyne sme navrhli plnohodnotnú kuchynskú linku s veľkým množstvom úložného priestoru a kuchynským poloostrovom, ktorý je spojený s jedálenským stolom.

Jediná kúpeľňa v byte bola posunom steny zmenšená oproti pôvodnému stavu, avšak stále sme zabezpečili dostatok miesta pre všetky potrebné prvky. Kúpeľňa je vybavená dvomi umývadlami, WC, sprchovacím kútom a voľne stojacou vaňou.

Tento podkrovný apartmán je príkladom nášho štýlového a funkčného prístupu k interiérovému dizajnu. Ak hľadáte luxusné a dobre premyslené riešenie pre váš domov, neváhajte a kontaktujte nás. Sme pripravení vám pomôcť vytvoriť priestor, ktorý spĺňa vaše očakávania a predstavy.