#1 Moderný trojizbový byt s prírodnými prvkami a prepojenými priestormi

S radosťou predstavujeme náš úspešný projekt – trojizbový byt, kde sme sa zaoberali nielen návrhom, ale aj realizáciou. V rámci projektu sme mierne upravili dispozíciu, presunuli kúpeľňu, zväčšili kuchyňu a zbúrali sme priečku, čím sme vytvorili prepojenie medzi kuchyňou, jedálňou a obývačkou.

Požiadavkou klientov bolo vytvoriť moderný priestor s prírodnými prvkami. Preto sme použili korok na stenu, čo klientke pripomína čerstvo pluhovanú zem. Na strop v obývačke sme umiestnili imitáciu trámov, čo dodáva priestoru osobitý charakter. Veľkým vychytávkou sú vešiaky vo forme stromčekov, ktoré sme použili ako dekoráciu na steny. Okrem estetickej funkcie slúžia aj na zavesenie vecí.

Pri výbere farieb sme sa inšpirovali prírodou a použili sme hnedú, bielu, zelenú a sivú, čo dopĺňa prírodný a harmonický vzhľad interiéru.

Dispozične sme sa snažili dosiahnuť prepojenie jedného výhľadu s druhým. V kuchyni sme využili polovicu okna pre kúpeľňu, čím sme umožnili pohľad z kuchyne smerom von na obe strany. V spálni sme umiestnili šatníkové skrine okolo postele, aby sme čo najefektívnejšie využili priestor. V hosťovskej izbe sme vytvorili pódium, čo nám umožnilo využiť priestor aj na iné účely.

Tento trojizbový byt je príkladom nášho profesionálneho prístupu k navrhovaniu a realizácii interiérov. Ak hľadáte moderné a funkčné riešenie so zameraním na prírodné prvky, neváhajte nás kontaktovať. Sme pripravení pomôcť vám vytvoriť priestor, ktorý bude splňovať vaše očakávania a prinesie vám pohodlie a estetický zážitok.