Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Protiklady sa priťahujú

Dizajn, ktorý okamžite upúta! Strato matt zaujme jemným matným povrchom, ktorého okraje sú osadené atraktívnym hrčovým dekorom dubu. Výsledkom je nový, vzrušujúci vzhľad, ktorý do vašej kuchyne vnesie nádych retra.

Kuchyňa sa stane absolútnym pútačom, najmä v kombinácii s ďalšími prvkami v prírodnej reprodukcii dubového suka, ako sú nástenné skrinky, pracovné dosky alebo obklady výklenkov. Svoju úlohu zohrávajú rukoväte - samozrejme v drevenom prevedení. Tým e zaručený špeciálny, ale pritom harmonický vzhľad.

 

Ďalšou zvláštnosťou programu je použitá inovatívna technológia proti odtlačkom prstov. Nepríjemné odtlačky prstov na povrchoch sú výrazne znížené a čistenie je jednoduchšie.

Do kuchyne sa dajú úžasne zakomponovať aj police. K vysokej rúre bola umiestnená osvetlená otvorená polica, vďaka ktorej je kuchynský kút vzdušnejší.

Nechýbajú ani dve nástenné police: horná je vybavená systémom posuvných dvierok, spodná má výklopné dvierka. Vidíte, že vašim individuálnym dizajnovým prianiam už nič nestojí v ceste!

HORE