Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Pre veľkých aj malých tvorcov trendov

 Nielen, že sa skladá z prednej čielkovina s efektom flambovaného duba v čiernej farbe, ale aj jej dizajn je trochu neštandardný.

Určite vie, ako urobiť dojem. Začnime s plánovaním. Popri veľkorysom kuchynskom ostrovčeku má jednoducho samostatne stojace vysoké jednotky na chladničku a rúru. Vedľa nich je veľký otvorený policový diel, ktorý obsahuje riad, a náčinie ktoré je každodenne potrebné.

Táto delená štruktúra dáva kuchyni vyniknúť, no zároveň jej dodáva ľahký a vzdušný pocit.

Všetko, čo potrebujete, aby sa kuchyňa stala ústredným bodom vášho života, je tu. Dostatok priestoru, aby sa v ňom bez problémov pohostilo viacero osôb, ako aj dostatok úložného priestoru, ktorý sa dá vďaka šikovnému návrhu interiéru správne využiť. Použité sú individuálne vymeniteľné drevené držiaky tanierov a úložné boxy - všetko z dubu.

 

Stena Orga je praktickým komunikačným uzlom. Či už potrebujete niekam zavesiť kalendár, dokovaciu stanicu pre váš iPad, miesto na uloženie novín a časopisov, notebook alebo podobné položky, dostupné moduly si môžete nastaviť tak, ako chcete, aby vyhovovali vašim potrebám.

Pracovná doska v terazzo vzhľade pekne kontrastuje s tmavou prednou stranou. Jeho veľkorysá plocha poskytuje dostatok miesta pre drez, varnú dosku s príslušným odsávačom páru a vstavané zásuvky. Tieto jemné technické detaily robia z vašej kuchyne inteligentné miesto na vymýšľanie kulinárskych výtvorov.

HORE