Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa s výraznými farbami a špecifickou štruktúrov

Dizajn, ktorý okamžite upúta! Strato matt zaujme jemným matným povrchom, ktorého okraje sú osadené atraktívnym hrčovým dekorom dubu. Výsledkom je nový, vzrušujúci vzhľad, ktorý do vašej kuchyne vnesie nádych retra.

S láskou k nekonvenčným veciam, so všetkou odvahou žiť svoj osobný spôsob života kreatívnym spôsobom existuje jedna ústredná myšlienka: kvalita a kulinárske potešenie.

Odteraz bude ťahanie prepraviek s vodou minulosťou! Vďaka integrovanému prípravku vody sú všetky želania splnené jediným stlačením tlačidla: Perlivá voda, vriaca voda alebo obyčajná voda z vodovodu – úprava vody nebola nikdy taká jednoduchá!

 

Frame Rack dokonale ladí s industriálnym vzhľadom kuchyne. Pretože tu nie sú žiadne nástenné skrinky, polica prepožičiava kuchyni vzdušný a ležérny štýl. A, samozrejme, je to aj praktické: krásne jedlá, vybrané obrázky a kuchárske knihy si nájdu miesto. Integrované osvetlenie poskytuje jasný výhľad pri každodennej práci v kuchyni.

Pojazdný odkladací stolík je praktickým pomocníkom v každej životnej situácii. Dá sa použiť rôznymi spôsobmi: na uskladnenie potravín a náčinia pri varení, ako servírovací vozík alebo ako mobilný bar. V prípade, že sa nepoužíva, dá sa zložiť a uložiť do rohu: skutočný univerzál.

HORE