Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa s extra množstvom úložného priestoru

Rodina, je život. Spoločné varenie, smiech, hranie a občas aj hádka – je dobré,  keď je vaša kuchyňa pripravená na toto všetko!

Kuchynská linka v neutrálnej havana hnedej je zasadené pri stene, aby šetrila miesto a ponúka priestor pre dokonale zladenú technickú miestnosť v žiarivo žltej farbe pre ďalší úložný priestor. V tejto kuchyni je všetko dokonale zladené.

 

Viac miesta – Najmä ak nemáte pivnicu, technická miestnosť pripojená ku kuchyni má cenu zlata. So špeciálnymi skrinkami a vložkami ponúkame riešenie pre rôzne požiadavky. S policou na nápojové prepravky, do ktorej sa prepravky jednoducho „položia“, sa dajú fľaše kedykoľvek jednoducho vybrať. Prepravky na ovocie nielen krásne vyzerajú, ale vytvárajú aj úložný priestor na zemiaky, jablká a pod..

 Celé to uzatvárajú krížové vložky na fľaše, otvorené police na čistiace prostriedky a uzavreté skrinky, ktoré poskytujú vizuálny pocit pokoja. Praktická vec: s našou kolekciou kuchýň sa dá dokonale naplánovať technická miestnosť - podľa vašich predstáv!

HORE