Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa so sviežimi prvkami 

Otvorený priestor vytvorený z jemne matných čielkovín v agátovej šedej, ktoré priliehajú k stene v tvare písmena L, ponecháva priestor pre veľkorysý jedálenský kút.

Plynový krb a polica na knihy integrovaná v prednej časti podčiarkujú útulný charakter kuchyne. Pri plánovaní rozhodujú detaily: otvorené police sa striedajú s uzavretými čelami, povrchy bez úchytiek kontrastujú s jemne vyfrézovanými zapustenými úchytkami, pokojné farby tvoria nevyhnutný protipól k výrazným tónom, ako sú skrinky v koňakovej farbe a kachličky (obklad) v benzínovej farbe dodávajú miestnosti ten správny nádych sviežosti a zároveň sily. 

Bezúchytkové, od podlahy až po strop vysoké jednotky ponúkajú dostatok priestoru a taktiež vnútorné vybavenie je optimálne prispôsobené vareniu. Spotrebiče integrované vo výške, ako napríklad chladnička, ktorá sa otvorí po stlačení, alebo umývačka riadu, ktorá reaguje na klopanie.

Skvelý nápad na zásuvky a výsuvy: vnútorné priečky z lisovaného netkaného materiálu. Mäkký materiál je príjemný na dotyk a pohlcuje hluk kuchynského náčinia. Skvele ich dopĺňajú dubové Flex-Boxy. Výsledkom je starostlivo navrhnutá organizácia pre všetko, čo potrebujete mať prístup. Funkčnosť v celej svojej kráse.

Výsuvný ventilátor je umiestnený do skrinky a po použití opäť zmizne. Ako bonus navyše môže byť odsávač použitý na vytváranie sofistikovaných farebných kontrastov. Tento efekt ešte umocňuje podsadený drez s matnou batériou. Výsledkom je interiér nadčasovej krásy.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE