Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Príjemná drevená kuchyňa, ktorá prepája obývačku s kuchyňou

Táto príjemná kuchyňa ponúka dostatok priestoru na spoločné varenie aj zábavu. Lineárne a elegantné: drevené čelo s vertikálnymi drážkami dodáva kuchyni výnimočné čaro. Jemná textúra dodáva jednotnej prednej časti bez rukoväte vzhľad ako z obrázku. 

Selektívne použitie inovatívneho laminátového materiálu SensiQ v mokka hnedej farbe s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov, ktorá sa ľahko udržiava, a keramické prvky pre výklenok a pracovnú dosku umocňujú domácky charakter. Predná strana zámerne spracovaná v prírodnom orechu a vynechanie rukovätí, ktoré umožňuje integrovaný Tip-On, vyžaruje mimoriadny pokoj.

Kuchynský blok vyrobený zo SensiQ s jednoduchou optikou slúži ako minimalistický kontrast. Na zabezpečenie pravidelnejšieho čelného pohľadu je tento dizajn vybavený horizontálnym úchopovým profilom pod pracovnou doskou, ktorý slúži na otvorenie prvého výsuvu alebo zásuvky. Zásuvky a výsuvy v spodnej časti sa otvárajú mechanickým systémom otvárania TIP-ON.

next125 stôl – Postavený s výraznou čistotou, tvorí s kuchyňou homogénny celok. Stôl z masívneho prírodného dreva podčiarkuje štýl dizajnu. Pevné, mierne šikmé nohy dopĺňajú varný stôl next125 s absolútnou dokonalosťou.

Osvetlenie do výklenku – ktoré možno použiť aj ako efektné osvetlenie vo večerných hodinách. Vzniká tak obytný priestor, ktorý podporuje interakciu medzi obývačkou a kuchyňou.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE