Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa do menšieho priestoru

Masívny kuchynský blok a bloková poloostrovná jednotka vs. plávajúca linka základnej jednotky namontovaná na stenu.

Vysoké jednotky od podlahy až po strop sú vybavené prednými časťami s nádherným keramickým mramorovým bianco efektom v kombinácii s dodatočným úložným priestorom v spodných jednotkách v subtílnom agátovo sivom zamatovom matnom prevedení. Kontrast a menej formálny vzhľad pochádzajú z otvorených zásuviek zo svetlého dreva, do ktorých sa jednoducho zmestí všetko, čo má byť na dosah. Na malom priestore tak vznikne „veľká“ kuchyňa.

Pozerať sa na kuchyňu ako na obytný priestor znamená navrhnúť ju ako zladený prvok v celom obytnom priestore. Kuchyne next125 tak preberajú dizajn miestnosti. Elegantné dizajnové nápady zapôsobia svojou vysokou funkčnosťou a zodpovedajú obytnému priestoru, ktorý ďaleko presahuje kuchyňu ako priestor na varenie.

Všetko, čo sa nezmestí do úložných priestorov, sa dá na stenu. Systém Cube next125 – perfektný doplnok do každej kuchyne, poskytuje perfektnú organizáciu a úložný priestor všade tam, kde je to potrebné. s Cube next125 je všetko, čo potrebujete na prípravu jedla, tam, kde je to potrebné. Vďaka tomu je práca v kuchyni oveľa jednoduchšia a rýchlejšia. Všetko je okamžite po ruke.

 

Praktický úložný priestor, precízne spracovanie a inteligentný dizajn: anglické výsuvy uvoľňujú vzhľad kuchyne a zároveň poskytujú priestor na uloženie všetkého, čo potrebujete mať na dosah. Otvorené zásuvky zo svetlého dreva kontrastujú so svetlosivými tónmi kuchyne.

 

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE