Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

S ohľadom na systematické používanie farieb a minimalistický dizajnový jazyk je hlavným aktérom motívu novej kampane moderná interpretácia myšlienky Bauhausu, ku ktorej sa next125 cíti z hľadiska dizajnu zaviazaná.

Kuchyne next125 sú plné farieb, tvarov a praktických prvkov. Najnovšia kuchyňa v našej kampani so svojou nezvyčajnou farebnou kombináciou indickej červenej, kobaltovo zelenej a olivovej žltej určite robí vizuálnu výpoveď. Za farbami sa však skrýva aj systém: každý odtieň predstavuje inú funkčnú oblasť. Minimalistické tvary dávajú farbám skutočne vyniknúť. Systémový rám v ónyxovej čiernej farbe, vytvára dojem, že sa jednotka vznáša.

PLÁVAJÚCA ELEGANCIA – TERAZ AJ PRE KUCHYNSKÉ LINKY

Filigránová hliníková základňa v ónyxovej čiernej farbe, ktorá tvorí sotva vnímateľný jemný rám, vytvára dojem, že sa linka vznáša. Predtým dostupná len pre kuchynské ostrovčeky.

Pokiaľ ide o funkčnosť, kuchyňa splní všetky želania: systémy na čistenie vody nachádzajú svoje miesto v špeciálne navrhnutej základnej jednotke; regál s posuvnými dverami poskytuje diskrétny úložný priestor; a Flex-boxy vyrobené z tvarovaného netkaného materiálu sú zaujímavé na dotyk a ideálne na uloženie vašich najlepších príborov. Minimalistické zapustené rukoväte sa pohodlne držia a pomôžu vám udržať sa v rýchlom každodennom živote v kuchyni.

Dokážeme Vám navrhnúť a zrealizovať kuchyňu next125 na mieru priestoru a vašej predstave.

HORE