Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa a vináreň v jednej miestnosti - Schüller

Ideálne pre gurmánov! Dnes kladieme veľký dôraz na to, čo si dávame na taniere: regionálne, organické, špičkové a špeciálne suroviny sú nevyhnutnosťou. To si vyžaduje kuchyňu, kde sa jedlo môže pripravovať pozorne a svedomito.

Kuchynský ostrovček je ideálny na prípravu jedál spolu s priateľmi a rodinou. Prípadne môžete svojich hostí jednoducho usadiť k priľahlému pultu, naliať im pohár vína a rozprávať sa, kým sa pustíte do varenia.

 

Vďaka vysokej linke s výsuvnou špajzou zaujme kuchyňa aj zvnútra bohatým úložným priestorom. Vložka s Flex-Boxami z prírodného dubu tiež zaručí, že v zásuvkách a výsuvoch zostane pekný poriadok. Horizontálne a vertikálne ónyxové čierne rukoväte zvyšujú pokojný vzhľad. Čerešničkou na torte je extra tenká pracovná doska, ktorá je vyrobená z rovnakého materiálu ako kuchynská linka.

 

 

Jedným z vrcholov je výklenkový panel so vstavanou bylinkovou záhradkou. Vďaka osvetleniu poskytuje čerstvé bylinky po celý rok – aj tam, kde je o niečo tmavšie. Panelový systém navyše umožňuje začlenenie ďalších prvkov. V tomto prípade jednoduchá polica.

HORE