Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Maximálna spokojnosť a bez starostí s predĺženou zárukou 5 rokov.

Vybavte svoju kuchyňu zostavou spotrebičov Siemens radu studioLine. Pri kúpe štyroch a viac spotrebičov Siemens sa môžete tešiť na exkluzívnu predĺženú záruku 5 rokov. Žite bez starostí a naplno.

 

 


→  Informovať sa o predĺženej záruke

→  Stiahnuť registračný formulár predĺženej záruky

Všetko, len nie tuctové – rúry na pečenie studioLine.

Zasýti vaše potreby. TFT dotykový displej Plus.

Prednosti TFT dotykového displeja Plus by ste mali využívať aj vy. Jeho užívateľsky prívetivá štruktúra menu a nekomplikovaná dotyková navigácia pomáha hravo zvládnuť obsluhu vašej rúry. Vaša rúra na pečenie iQ700 vás prevedie cez široké možnosti menu a máte možnosť nastaviť ju podľa vašich zvyklostí. To nie je žiaden problém s TFT dotykovým displejom Plus.

Ľahko pochopiteľná navigácia v menu TFT dotykového displeja Plus takisto zjednodušuje nastavenie rúry alebo sporáka podľa vašich zvyklostí pri varení a konzumácii. A prehľadný TFT displej umožní intuitívne ovládanie.

Prvotriedne výsledky – ľahšie než kedykoľvek predtým.

Vaše pokrmy jednoducho musia vyjsť vďaka novým profesionálnym funkciám Meat Probe Plus a bakingSensor. Technológia Meat Probe s troma rôznymi meracími bodmi znamená, že dokáže spoľahlivo zmerať teplotu v strede mäsového pokrmu a presne určiť, kedy je dokonale upečené.

bakingSensor zisťuje úroveň vlhkosti vo vnútri rúry, aby automaticky určil, kedy by malo byť pečenie ukončené.

 

 

 

Jednoducho rýchla. S varioSpeed a coolStart.

100 % chuť s úsporou času až do 50 %. S varioSpeed a coolStart môžete byť naozaj jednoducho dvakrát rýchlejší – jediným dotykom tlačidla. Integrovaná mikrovlnná rúra vám pomôže rozmraziť a zohriať pokrmy. Táto mikrovlnná rúra skracuje čas prípravy všetkých pokrmov v rúre na pečenie prepnutím na zvolený typ ohrevu. Pričom ponúka dokonalú kvalitu. Aj zmrazené potraviny môžu byť pomocou funkcie coolStart pripravené rýchlejšie – a nie je potrebné ich predhrievať. Šetrí to čas aj vzácnu energiu.

 
 

activeClean® systém automatického samočistenia. Pre dokonalú kuchyňu.

Svoje jedlo si teraz môžete vychutnávať bez starostí. Vďaka activeClean® si už nemusíte robiť ťažkú hlavu s čistením rúry. Vaša rúra sa vyčistí sama len jediným dotykom tlačidla. Počas tohto procesu, známeho ako Pyrolýza, sa rúra na pečenie ohreje na veľmi vysokú teplotu a nečistoty, ktoré ostali po pokrme v rúre, sa zmenia na popol. Vďaka activeClean® ho po čistení stačí jednoducho strieť. Nie je to len najefektívnejší, ale aj najpohodlnejší spôsob čistenia interiéru rúry - vrátane našich nových roštov a výsuvov odolných voči pyrolýze, ale tiež najvhodnejšie. A activeClean®to umožňuje.

Ideálne na prípravu zeleniny, pečeného mäsa a rýb – kombinované parné rúry studioLine.

Zdravé varenie. Veľmi jednoduché, v pare.

 

Varte v pare, pečte konvenčne s horúcim vzduchom, prípadne obidvoma spôsobmi – kombinované parné rúry Siemens vám pomáhajú pripraviť pokrmy veľmi jemným spôsobom. Ovocie, zelenina a mäso si ponechávajú svoju plnú chuť a sú lepšie stráviteľné, takže nízkokalorické varenie sa stane úplnou hračkou. Vitamíny a minerálne látky sú pri varení v pare takmer úplne zachované. Vodná para, ktorá obklopuje porkm z každej strany, ho veľmi rýchlo uvarí. A čím menej času trvá varenie, tým šetrnejšie je k potravinám a výživným látkam.

Zasýti vaše potreby. TFT dotykový displej Plus.

Prednosti TFT dotykového displeja Plus by ste mali využívať aj vy. Jeho užívateľsky prívetivá štruktúra menu a nekomplikovaná dotyková navigácia pomáha hravo zvládnuť obsluhu vašej rúry. Vaša rúra na pečenie iQ700 vás prevedie cez široké možnosti menu a máte možnosť nastaviť ju podľa vašich zvyklostí. To nie je žiaden problém s TFT dotykovým displejom Plus.

Ľahko pochopiteľná navigácia v menu TFT dotykového displeja Plus takisto zjednodušuje nastavenie rúry alebo sporáka podľa vašich zvyklostí pri varení a konzumácii. A prehľadný TFT displej umožní intuitívne ovládanie.

 

Ideálne na prípravu zeleniny, pečeného mäsa a rýb – parné rúry studioLine.

Jemné varenie s vodnou parou. Parná rúra.

Gurmán, či je už špičkovým šéfkuchárom alebo domácim laikom, rád pripravuje pokrmy pomocou vody. Najdôležitejšia vec pri varení v pare je oddeliť pokrm od vody, ktorá ho v podobe pary varí. Ohrievaním tejto vody až do cca 100 °C vzniká vodná para, ktorá obklopí porkm z každej strany. Pretože vodná para odovzdáva pokrmom oveľa viac tepla ako suchý vzduch, bude variť obzvlášť rýchlo v porovnaní s inými spôsobmi varenia. A čím kratšie trvá príprava, tým sú pokrmy jemnejšie a uchovajú si viac výživných látok.

Ďalšou výhodou oddelenia vody od pokrmu je to, že vitamíny a minerály sa nevymývajú a ostanú takmer úplne zachované. A navyše vysoká teplota je garanciou prvotriednej hygieny, pretože zabraňuje množeniu mikroorganizmov.

Vychutnajte si kávu jediným stlačením dotykového tlačidla - kávovary studioLine


Plná chuť, nezameniteľná pena.

Získajte z kávy to najlepšie. Je jedno, akú kávu si vyberiete: systém aromaPressure zachová jej pravú arómu a zaručí maximálny pôžitok.

Dokonalá príprava.

Systém Siemens sensoFlow je celosvetový unikát a garantuje vám zakaždým maximálny pôžitok z espressa, a to vďaka jeho príprave pri ideálnej konštantnej teplote.

 

Superjemné zomletie kávy môže byť naozaj také tiché.

Mimoriadne tichý, mimoriadne jemné mletie, mimoriadne odolný – prémiový mlynček z kvalitnej neopotrebiteľnej keramiky extrahuje ešte viac arómy z každého kávového zrna vďaka silentCeram Drive.

Gurmánske majstrovstvo pre gurmánsku kuchyňu - varné dosky studioLine.

Tmavá, tmavočierna pre tie najvyššie nároky.

Očarujúci dizajn varných dosiek studioLine bol ešte viac vylepšený. Inovatívne zhotovenie znamená, že všetky varné dosky série Deep Black Edition ponúkajú bezchybne čiernu sklokeramiku. Teda umožnia vám plne sa sústrediť na varenie alebo smaženie a pritom si pohľadom môžete vychutnávať bezchybný povrch.

Jedna varná doska. Úplna voľnosť pohybu s celoplošnou indukciou.

Inovatívna celoplošná indukčná varná doska je pre gurmánov indukčnou technológiou zajtrajška. Teraz môžete hrnce a panvice voľne položiť na ktorúkoľvek časť varnej dosky – a vychutnáte si maximálnu slobodu bez akéhokoľvek obmedzovania varnými zónami. Exkluzívne dostupné zo studioLine.


Jedna flexibilná varná zóna.

Spojenie varných oblastí flexIndukciou.

Varná doska s rozšírenou flexIndukciou ponúka väčšiu slobodu v kuchyni – s ňou aj množstvo priestoru pre maximálny pôžitok z varenia. Na celkovú plochu 21 x 40 cm môžete položiť hrnce a panvice rôznych veľkostí a tvarov. Flexibilná indukčná zóna okamžite rozpozná počet, veľkosť a tvar hrncov a panvíc a automaticky prispôsobí varnú zónu.

 
 
 

Extra veľký priestor pre extra pôžitok z varenia.

Širšie možnosti, ktoré ponúka flexIndukcia Plus, dávajú viac priestoru pre maximálny pôžitok z varenia. Indukčná zóna automaticky rozpoznáva počet, veľkosť a tvar použitého riadu a vedie teplo priamo do panvíc a k pokrmu, ktorý sa má pripraviť – bez toho, aby sa varná zóna stala horúcou.

Skvelá klíma v kuchyni – odsávače pár studioLine.

Dizajn aj funkcia. Stolové odsávanie pár.

Elegantný stolový systém odsávanie pár Siemens studioLine je diskrétne skryté v nerezovom ráme priamo za varnou doskou. V prípade potreby sa dá ľahko vysunúť. Svojím unikátnym tvarom, ktorý reprezentuje moderný minimalistický dizajn, a predovšetkým svojím nekonvenčným umiestnením priamo za varnou doskou pritiahne nielen všetky pachy, ale aj všetky pohľady.

Nová perspetíva pre vašu kuchyňu.

Exkluzívny stropný odsávač pár studioLine vám umožní vytvoriť si vlastnú kuchyňu podľa vašich predstáv. Vďaka sofistikovanému dizajnu sa štýlovo zladí s kuchyňou a ponúkne väčší priestor vašim kulinárskym zručnostiam. Vďaka rozličným farbeným nastaveniam ho viete prispôsobiť vlastnému štýlu. A jeho výkon hovorí sám za seba. Všetky kuchynské pachy budú starostlivo odsaté a neutralizované. Okrem toho, že pôsobí ako výnimočne príťažlivý predmet vo vašej kuchyni, ponúka vám zároveň aj väčšiu voľnosť.

Nové farby pre stropné odsávače pár.

Pretože každá kuchyňa je iná, stropné odsávače pár Siemens sú dostupné v rôznych modeloch. Siemens vám umožní oživiť kuchyňu pomocou farebných odtieňov. Farebný stropný odsávač pár vytvorí vo vašej kuchyni pútavý prvok alebo môže odzrkadlovať farbu vašich kuchynských dvierok.

Neutralizuje pachy. Recirkulačný modul cleanAir.

Vďaka väčšiemu povrchu filtra dokáže nový recirkulačný modul cleanAir odsávača pár Siemens studioLine neutralizovať až 95 percent pachov a zmeniť ich na čistý vzduch. Táto hodnota je približne o 25 percent vyššia ako pri všetkých konvenčných recirkulačných systémoch a vyrovná sa systému odsávania pár do komína.

Účinné oddeľovanie mastnoty je taktiež porovnateľné so systémom odsávania pár do komína.

 

Tento dizajn je brilantný a účinnosť je brilantná tiež – umývačky riadu studioLine.

          Rýchlejšie, energeticky úsporné sušenie a briliantový lesk: systém            sušenia Zeolith® s optimalizovanou technológiou Airflow.

Prírodný minerál Zeolith® premieňa vlhkosť na teplo, ktoré sa v priebehu cyklu sušenia vracia do vnútorného priestoru umývačku riadu. Teda váš riad nie je len dokonale čistý a suchý, ale je značne znížená aj vaša spotreba energie. Sušenie je teraz ešte účinnejšie vďaka optimalizovanej technológii Airflow.

Ľahké otváranie. openAssist.

Moderný dizajn kuchyne vytvárajú čisté priame línie a hladké povrchy skriniek bez držadiel. Vďaka openAssist sa umývačky riadu speedMatic zo studioLine otvárajú ľahko a pohodlne. Jemným zatlačením na čelnú časť umývačky sa elektricky aktivuje asistent otvárania dvierok a otvorí umývačku riadu. Bez držadiel a viditeľných medzier.

Svetelná show pre váš riad: emotionLight.

Dve LED diódy v hornej časti rámu dvierok ponoria interiér umývačky riadu aj riad do modrého atmosferického svetla. Svetlo sa automaticky zapne, keď sa dvierka otvoria, a znova sa vypne, keď sa zatvoria.

Vysunutie zarážok.

Hladko bežiace vysúvacie kolieska umožňujú košom umývačiek riadu studioLine rýchlo a plynule sa posúvať pozdĺž teleskopických koľajníc. Dokonca môžu byť vysunuté úplne. Tým sa napĺňanie umývačky riadu a vykladanie riadu stáva mimoriadne pohodlnou záležitosťou.
Exkluzívne dostupné zo studioLine.

 

Viac osobitosti vďaka väčšej flexibilite – chladničky a mrazničky studioLine.

           Vaša chladnička vie, čo vaše potraviny potrebujú.

Zmeny teploty môžu mať dopad na čerstvosť potravín. Preto seznzor freshSense meria teplotu vnútorného aj vonkajšieho prostredia chladničky. Hneď ako kontrolný systém detekuje zmenu, vykoná príslušné opatrenia, aby vaše potraviny zostali čerstvé čo najdlhšie.

Potraviny ostávajú čerstvé až 3-krát dlhšie.

Priečinok hyperFresh premium 0  C s reguláciou vlhkosti – jeden priečinok na ovocie a zeleninu a jeden na ryby a mäso – poskytujú nesporné výhody vďaka rôznym stupňom vlhkosti vzduchu. Potraviny ostávajú čerstvé až 3-krát dlhšie a uchovajú si svoje vitamíny oveľa dlhší čas.

 

           Už žiadne odmrazovanie. Technológia noFrost.

Vďaka noFrost ventilačný systém odváza vlhkosť z mraziaceho priestoru. V dôsledku toho ostáva vzduch suchý. Tým sa spoľahlivo predchádza vytváraniu námrazy na stenách spotrebiča alebo na vašich potravinách.

Potraviny ostávajú čerstvé až 2-krát dlhšie.

Priečinok hyperFresh plus sa postará o to, že chuť, vitamíny a živiny obsiahnuté v ovocí a zelenine sa uchovajú dlhšie. Priehradky zaisťujú, že čerstvé mäso, párky a ryby zostanú čerstvé až 2-krát dlhšie.

            Diskrétne osvetlenie. LED osvetlenie.

Pri otvorení dvierok chladničky moderné osvetlenie LED dimLight postupne zvyšuje intenzitu svetla. Celý interiér chladiaceho priestoru tak po niekoľkých sekundách dosiahne optimálne osvetlenie.

Máte otázky? Kontaktujte nás.

 

→  Zavolať

→  Napísať správu

HORE