Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa Classic – Pre chuť potrebujete priestor | Schuller C

Elegantné, elegantné a nenápadné. Kombinácia agátových sivých čiel a pracovnej dosky z oxidového grafitu s tmavo sfarbeným podsvieteným výklenkom vytvára harmonickú atmosféru.

Katalógové číslo: L277M Agate grey matt velvet Kategórie: , , , Značka:

Popis

Nielen táto kuchyňa robí navonok skvelý dojem; jej štýlový vzhľad pokračuje aj do jeho interiéru. Vložky do príborov vyrobené z prírodného dubu a zladené krabice Flex-Box zabezpečujú, aby zásuvky a výsuvy boli udržiavané pekné a upratané a aby boli zároveň praktické a atraktívne.

Veľká otvorená vitrína s osvetlenými policami okamžite upúta pozornosť všetkých. Je tu teda zaručene dostatok priestoru na prezentáciu všetkých vašich obľúbených kúskov v ušľachtilej atmosfére.

 

Okrem toho, že vyzerá pekne, je nevyhnutná aj jej funkčnosť. Preto sme sa rozhodli pre vstavané jednotky vysoké po strop, ktoré ponúkajú dostatok úložného priestoru. A čo viac, vstavaná rúra je nainštalovaná vyššie pre väčšie pohodlie pri varení každodenných jedál.

 

Matný zamatový lak

Zamatovo hebký a individuálny: Tento vodný lak Dual Cure s UV sušením spĺňa environmentálne požiadavky i vysokú odolnosť. Predná strana sa vďaka sametovo matnému povrchu ľahko čistí. Matný zamatový lak je k dispozícii v mnohých farbách.

 

HORE
Your Cart is empty