Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Kuchyňa ALBA – Výrazné farby a štruktúra | Schuller C

Výrazné farby a štruktúry sú hravo kombinované, „industriálny štýl“ inšpiruje zmes štyroch studených farieb, olivovej žltej, šedej, čiernej a bielej. Dlhý bar, ktorý vizuálne rozširuje kuchynku, pozýva na drink.

Katalógové číslo: K035 Torino sivá Kategórie: , , , Značka:

Popis

S láskou k nekonvenčným veciam, so všetkou odvahou žiť osobným spôsobom života tvorivým spôsobom, existuje jedna ústredná myšlienka: kvalita a kulinárske potešenie.

 

Vďaka integrovanému kondicionéru vody sú všetky želania splnené jediným stlačením tlačidla: Perlivá voda, vriaca voda alebo len obyčajná voda z vodovodu – úprava vody nikdy nebola taká ľahká!

Rámový stojan sa dokonale hodí k priemyselnému vzhľadu kuchyne. Pretože tam nie sú žiadne nástenné jednotky, polička prepožičiava kuchyni vzdušný a ležérny štýl. A samozrejme je to aj praktické: miesto si nájdu krásne jedlá, vybrané obrázky a kuchárske knihy. Integrované osvetlenie poskytuje dostatok svetla pri každodennej práci v kuchyni.

Mobilný príručný stolík je praktickým pomocníkom v každej životnej situácii. Môže sa použiť rôznymi spôsobmi: na uskladnenie jedál a riadu pri varení, ako servírovací vozík alebo ako mobilný bar. V prípade, že sa nepoužíva, je možné ho zložiť a uložiť do rohu: proste univerzálny.

Laminát

Laminátové čelá sú odolné proti opotrebeniu s kvalitným povrchom z melamínovej živice. Povrchy sú k dispozícii v rôznych monochromatických farbách. Čelné strany môžu byť navyše jemne textúrované a sú mimoriadne populárne s efektom dreva.

 

HORE
Your Cart is empty