Alebo si vyberte z nasledujúceho menu

Detský sedací vak Tuli Gallery

129,90 

Omaľovánky pre deti i dospelých ovládli trh a my sme ich posunuli ešte o kus ďalej! Máte doma malých umelcov? Tak im darujte plátno, a to doslova. Razom zabudnú na steny aj na gauč, pretože budú mať vlastný kúsok nábytku, na ktorý sa dá kresliť!

Tuli Gallery je unikátny vak, aký nevyrába nik iný na trhu. Je čisto biely, no v balení sú k nemu pribalené aj farbičky na textil. Fantázii sa medze nekladú, takže sme majstrom nechali plátno čisto biele, na vaku nie je nič predkreslené. Deti si naň môžu kresliť od rána do večera.

Tento detský sedací vak je dvojobalový, vrchný obal môžete prať v práčke. Keď kresbičky uschnú, už ich nevyperiete, takže sa deti o svoje výtvory nemusia báť. Vak sa dá vytvarovať do akejkoľvek podoby, dizajnovo vychádza z tvaru miniSofa. Zaobstarajte ho svojim deťom a užite si s nimi kopec kreatívnej zábavy! S Tuli Gallery je všetko dovolené 🙂

Ako sa starať o kresbičky na vaku?

Keď váš malý maliar niečo nakreslí a chce sa ešte opraviť, do cca 30 sekúnd sa dá fixka z vaku zotrieť handričkou namočenou v saponáte. Keď už je kresbička hotová a chcete, aby drobcovi čo najdlhšie vydržala, látku zažehlite a prvýkrát perte až po jednom-dvoch dňoch od nakreslenia. Ak farbičky nezažehlíte, farba sa z vaku stráca rýchlejšie, nikdy ju však už znovu nevyperiete úplne do biela. Dávajte pozor, častejším praním môže farba fixiek postupne vyblednúť. Ideálne je preto prať vak šetrnom praní a maximálne do 40 stupňov. A hoci farbičkám trochu z krásy uberá voda, slnko im naopak nevadí vôbec! Takže pokojne nechajte vašich najmenších odniesť si vak aj na terasu či do záhrady. Na letnom slniečku sa im budú ich farebné výtvory kresliť ešte lepšie.

Čo by ste ešte mali vedieť?

Tu je pár zásad, ktoré by ste mali dodržiavať, aby vám pokresľovací vak robil radosť a nie starosti:

Farbičky a oblečenie– čerstvo nakreslený obrázok sa môže otlačiť na suché aj mokré oblečenie. Na vaku by ste mali preto začať sedieť najskôr hodinu po kreslení. Ak sa farba predsa len otlačí na oblečenie, mali by ste ho dať ihneď vyprať. Otlačená farba za z oblečenia len veľmi ťažko perie, hlavne po zaschnutí. Neručíme teda za to, že sa vám zafarbené oblečenie podarí vyprať.
Farbičky a pokožka– ak sa deťom farba dostala na ruky, stačí ju zmyť mydlom alebo saponátom.
Farbičky a bezpečnosť detí– fixky sa nesmú dávať do úst ani prehĺtať. Vieme, že je to jasné, ale pre istotu… hrozí totiž riziku udusenia malými časťami. Pokresľovacie vaky s fixkami sú vhodné pre deti od 3 rokov. Aby vám fixky čo najdlhšie vydržali, uchovávajte ich vo vodorovnej polohe.

Dostupnosť: externý sklad u výrobcu (informujte sa o dostupnosti)

Kategórie: , Značka:

Popis

Parametre a špecifikácia

Rozmery 130.0 x 110.0 x 25.0 cm
Hmotnosť 5.2 kg
Typ šitia pevnostný dvojitý šev
Pre koho je vak vhodný deti
Počet polôh sedenia minimálne 5
Opretie chrbta opretie celého chrbta aj s hlavou
Výplň polystyrénový granulát
Veľkosť vaku S
Použitie detská izba
Objem 300 l
Dizajn Martin Guttman
HORE